Dünya Kupası Özel Oyunu Youwin Giriş Adresinde

0
54
youwin giriş dünya kupası 1 milyon tl ödüllü oyun

Rusya’da yapılacak olan 2018 Dünya Kupası Youwin giriş adresinde çok kazandırıyor. Tam 1.000.000 TL ödüle sahip olan soru – cevap oyunu Youwin giriş yapanları bekliyor. Liverpool – Real Madrid Şampiyonlar Ligi finalinde olacakları önceden tahmin eden Futbolun rüya kadını kahin Lorraine Bruijn de bu oyun da sizlerin kazanmasına yardımcı olacak. Peki nasıl mı? Youwin Dünya Kupası Özel Çekilişi nedir?

YouWin Giriş Yap, Soruları Doğru Bil Cebini Doldur 

Futbolseverler için büyük bir öneme sahip olan Dünya Kupası, hiç bu kadar karlı olmamıştı. Her zaman en avantajlı oranlar ve canlı yayınlarla sporseverlerin yanında olan Youwin, 2018 Dünya kupasına özel hazırladığı yarışma ile hem eğlence hem de kazanç vadediyor. Siz de hemen Youwin Giriş yaparak kaydınızı oluşturun ve tahmin bilginize güvenerek her gün size sorulacak soruları yanıtlayarak şansınızı artırın. Yarışma boyunca topladığınız puanları ve diğer yarışmacılar arasındaki yerinizi sürekli olarak göreceksiniz. Youwin hem güvenli hem de eğlenceli bir Dünya Kupası için bilgisine güvenenleri bekliyor. Ben de 1.000.000 TL kazanabilirim ve futbol bilgime güvenirim diyorsanız Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Futbolun Rüya Kadını Kahin Brujin de Bu Oyunda 

Şampiyonlar Ligi finali öncesinde gördüğü rüyayı anlatan bir video çekerek tüm dünyayı şaşkına çeviren Lorraine Brujin de Youwin için bu oyunda sizlerle. 1 Milyon TL ödülü kapmak için Youwin giriş adresinden size sorulan soruların yanıtlarını verirken emin olamazsanız Futbolun Rüya kadını olarak ün salan Lorraine Brujin size yardımcı olmak için sadece Youwin’e özel bu oyunda sizlerle olacak. Peki Lorraine Brujin kimdir? Videoyu izleyelim.

1 Milyon TL Ödül için Hangi Sorular Sorulacak?

2018 Dünya Kupası boyunca maç öncesi tahminleriniz ile ilgili sizlere sorular yöneltilecek. Örneğin Portekiz – İspanya maçı 2,5 üst olur mu? Rusya – Suudi Arabistan maçını kim kazanır? gibi Youwin giriş adresine abone olanların zaten alışık olduğu maç tahminleri sizlere sorulacak. Siz de bu soruların yanıtlarını vererek maç sonuçlarına göre puanlarınızı takip edeceksiniz. Dünya Kupası boyunca en avantajlı oranlarla Youwin giriş adresinde kazanmaya devam ederken 1 Milyon TL ödüllü özel oyunla da şansınızı artırırken aynı zamanda eğlenceli bir Dünya Kupası yaşama fırsatı da sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here