Youwinanaliz ile Kazanmaya Devam – Uluslar Ligi Tutan Tahminler

0
146
Youwin analizi tutan tahminler uluslar ligi youwin giriş

UEFA Uluslar Ligi maçlarının ilk etabında bugün son gün. 55 Ülkenin mücadele ettiği ligde Youwinanaliz olarak sizlere sunduğumuz maç tahminleri yine tam isabetle tuttu. Youwin giriş yapanların Uluslar Ligi bonusu avantajından da yararlandığı maçlarda yaptığımız tutan tahminler şu şekilde:

Türkiye 1-2 Rusya

Milli takımımızın UEFA Uluslar Ligi ilk maçında karşılaştığı Rusya maçı öncesinde geniş bir analiz yazısı yayınlamıştık. Yazının tahmin bölümünde yer alan 3,5 gol altı ve karşılıklı gol tercihleri yapanlar, yine kazandı.

İngiltere 1-2 İspanya

Uluslar Ligi, A Ligi’nde oynanan İngiltere – İspanya maçı analiz yazımızda karşılıklı gol ve 3,5 gol altı önerilerini sunduk. Maç 2-1 İspanya galibiyeti ile sonuçlandı ve Youwinanaliz okuyanlar kazandı.

Fransa 2-1 Hollanda 

Bir başka öne çıkan A Ligi maçı için yayınladığımız Fransa – Hollanda maç analizinde de ilk tahminler yine yanıltmadı. İstatistiki verilerden yola çıkarak yaptığımız değerlendirmelerle Fransa’nın favori olduğunu ve 3,5 gol altı olacağını söyledik. Sonuç bizden ve dolayısıyla sizdenyani Youwin giriş takipçilerinden yana oldu.

UEFA Uluslar Ligi ilk maçları, bugün tamamlanıyor. Youwin güncel adresi üzerinden yapacağınız tahminlerle birbirinden değerli bonuslar ve özel oranlar sizi beklerken bugünkü Uluslar Ligi maç tahmin yazımızı da kaçırmayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here